Otomatik Bariyer Sistemleri

Home Otomatik Bariyer Sistemleri

Otomatik bariyer sistemleri genel olarak otoparklarda kullanımı ile karşımıza çıkan sistemlerdir. Otoparklarda kullanımı ile kontrolü sağlamayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda güvenli bir geçişi de sağlayan otomatik bariyer sistemleri günümüzde açık ve kapalı otoparklarda yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Güvenlik sağlaması ile avantajlı bir sistemi de beraberinde getiren otomatik bariyerler, otoparklarda araç geçişlerini düzenleme ve kontrolü sağlamada yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Asil Otomatik Kapı Sistemleri olarak Ankara merkezli oluşum gösteren firmamızda siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda fonksiyonel ve işlevsel ürünlerimizi hizmetimiz ile birleştirerek kullanımınıza sunmaktayız. Bu konuda içerisinde bulunduğumuz sektörde ihtiyaçlarınıza çözüm üreterek ilerleme sağlamaktayız. Gelişmiş teknoloji ürünleri içerisinde bulunan otomatik bariyer sistemleri uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir mekanizması sayesinde hayat kolaylaştırıcı bir ürün olmaktadır. Böylelikle kullanımı ile firmaların otoparklarında güvenli bir şekilde geçiş kolaylığı sağlayarak kontrolü oluşturmaktadır. Sitelerin, iş merkezlerinin, alışveriş merkezlerinin, havaalanlarının otoparklarında kullanımı ile trafik yoğunluğunu kontrol altına almaktadır. Böylelikle konfor sağlamakta ve yoğun bir şekilde talep görmektedir.

Otomatik Bariyer Fiyatları

Otomatik bariyer fiyatları kapsamında firmalar ilerleme sağlarken değişiklikler gözlenmektedir. Asil Otomatik Kapı Fiyatları firması olarak siz değerli müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda bütçe dostu ve uygun fiyatlar ile otomatik bariyer sistemlerini sizlere sunmaktayız. Kolay ve konforlu bir kullanım sunması ile firmaların, kurumların ve toplu konut otoparklarındaki sorumluların öncelikli tercihleri arasında yer almaktadır. Özellikle uzaktan kumanda ile kontrol sağlayan otomatik sistemi gelişmiş teknolojinin son örneklerinden olması ile güvenlikli bir kullanım sağlamaktadır.

Otomatik bariyer sistemleri çeşitli özelliklere sahiptir. Özellikleriyle kolay kullanım sağlarken aynı zamanda yüksek güvenlik sağlamaktadır. Plaka tanıma özelliği, hızlı geçiş (RFID) özelliği ve kartlı geçiş özelliği ile fonksiyonel bir kullanım sağlamaktadır. Otomatik bariyer sistemlerini dilediğiniz saatlerde açıp kapatabilirken hareketini de ayarlayabilirsiniz. Otomatik olması nedeni ile güç kullanmadan kullanımı mümkün kılmaktadır. Bununla birlikte hızlı geçiş imkânı tanıması ile zaman tasarrufu da sağlamaktadır. Asil otomatik Kapı Sistemleri olarak otomatik bariyer sistemleri konusundaki talep ve ihtiyaçlarınıza çözüm üreterek yardımcı olmaktayız.

AvantajlıOtomatik Bariyer Fiyatlarıiçin 0543 352 45 25 Telefondan Bizlerle İletişim Kurabilirsiniz.
Hemen arayın..
Sohbete başla..
Asil otomatik kapı sistemleri
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim?